14 grudnia 2011

Prezent na Gwiazdkę

Święta Bożego Narodzenia już niebawem, więc to ostatnie chwile na przygotowanie prezentów pod choinkę. Najbardziej wyjątkowe i niepowtarzalne to te, zrobione własnoręcznie.

Jedna z propozycji na gwiazdkowy upominek to np. album na zdjęcia. 
Mój zimowy mini album składa się z 6 kart. Na każdej z nich można umieścić zdjęcia formatu 9x13cm lub mniejsze. Całość powstała z zestawu papierów świątecznych z serii Daisy & Dandelions - Penelope & Percy z uroczymi pingwinkami. Niektóre z papierów są zdobione holograficznym brokatem, co stanowi ozdobę samą w sobie. Niestety nie widać tego zupełnie na zdjęciach zamieszczonych poniżej. W zestawie są również arkusze z tagami i borderami, które bardzo ułatwiają ozdabianie albumu. Ozdobny kształt albumu uzyskałam za pomocą wykrojnika Sizzix Bigz XL- Album, Fanciful. Całość spięta jest metalowymi kółkami, na których umieściłam kolorowe tasiemki.


Prezent został zapakowany w papierową torebkę. Do jej ozdobienia wykorzystałam motywy z okładki zestawu papierów, z których powstał cały album. Tutaj większość z detali również zdobiona jest holograficznym brokatem. Ozdabianie całej torebki zajęło mi zaledwie 5 minut. 
Szczegóły użytych materiałów TUTAJ .
Serdecznie zapraszam Was na Zakątkowe Wyzwanie#4 . Zostało już tylko kilka dni na zgłaszanie świątecznych prac. 
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim postem :* Pozdrawiam :)


13 komentarzy: